Dla personelu pielęgniarskiego

Profesjonalna pielęgnacja ran oparzeniowych, wsparcie emocjonalne pacjenta i edukacja w zakresie higieny urazu – podczas konferencji poruszymy najbardziej kluczowe zagadnienia dla personelu pielęgniarskiego, które pozwalają wesprzeć chorego w procesie rekonwalescencji.

Naukowe Inspiracje

Odkryj nowe horyzonty w leczeniu oparzeń

Udział w XVII Zjeździe Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń to doskonała okazja do zdobycia najbardziej aktualnych informacji na temat postępów w dziedzinie leczenia oparzeń, nowych technologii, badań naukowych i innowacji. Personel pielęgniarski będzie mógł dowiedzieć się, w jaki sposób sprawować profesjonalną opiekę nad pacjentem dotkniętym oparzeniem.

Ekspercka wiedza

Rozwijaj swoje umiejętności i wiedzę z pomocą naszych uznanych ekspertów, którzy są gotowi dzielić się swoimi doświadczeniami i przyczynić się do Twojego zawodowego rozwoju.

Sieć kontaktów

W jednym miejscu spotkają się specjaliści o podobnych zainteresowaniach i celach, co pozwoli Ci rozwijać zawodową sieć kontaktów i nawiązywać nowe znajomości.

WSPARCIE

Profesjonalna opieka nad pacjentem

Zarówno w trakcie hospitalizacji, jak i w warunkach domowych i ambulatoryjnych, pielęgniarki odgrywają ogromną rolę w opiece nad pacjentem z oparzeniem. Podczas konferencji zaprezentujemy nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale także zapewnimy trening praktycznych umiejętności i umożliwimy zapoznanie się z najbardziej skutecznymi wyrobami medycznymi wspierającymi pielęgnację i leczenie oparzeń.

Intensywna terapia w oparzeniach

Opatrzenie, pielęgnacja i higiena rany, monitorowanie stanu pacjenta oraz ocena postępów leczenia – personel pielęgniarski jest niezbędny na każdym etapie prowadzenia terapii.

Aspekty psychologiczne w oparzeniach

Wsparcie emocjonalne i edukacja pacjentów oraz najbliższych chorego wspierają w procesie pełnego powrotu do normalnego funkcjonowania. Elementy te są integralną częścią interdyscyplinarnego zespołu leczniczego.

Nowe technologie w leczeniu oparzeń

Zaprezentujemy skuteczne rozwiązania wspierające szybsze gojenie ran oparzeniowych. Dzięki warsztatom i obecności firm farmaceutycznych każdy uczestnik może sprawdzić osobiście dane rozwiązanie.

Dołącz do nas

Razem z nami buduj przyszłość leczenia oparzeń w Polsce

Zarejestruj się już teraz!

To top